Showtime

Komentuesi i ‘shan’ burrin, i thotë ‘çifut’ Emina Çunmulaj i jep përgjigjen tipike shqiptare

11/05/2018 08:38
nga:N S

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ajo ndan postime të shumta bashkë me ndjekësit.

Së fundi ka publikuar një imazh me bashkëshortin e saj.

Modelja ka mar komente të shumta, pozitive po ashtu edhe negative.

Një komenti i cili siç duket i ka tërheq vëmendjen asaj : ‘Ti e mirë shumë, por burrin çifut‘, ka  shkruar dikush në koment.

Ajo ia ka kthyer duke i thënë : ‘Ja marrsh te keqen e thonit‘.

Shikojeni foton:

Ndryshe, Emina bashkë me bashkëshortin e saj janë të martuar dhe kanë dy vajza./GazetaBlic/

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni