Sporti

Kombëtarja nesër udhëton drejt Katarit

01/07/2020 20:47
nga:M K

Rikthehen emocionet e kombëtares së Kosovës.

Djelmoshat e Challandes nesër do të marrin rrugë drejt Katarit, atje ku do të akomodohen, para duelit miqësor ndaj Suedisë, shkruan GazetaBlic.

Në datat 9, 10 dhe 11 janar do të pasojnë disa stërvitje para ndeshjes që do zhvillohet të dielën me fillim në ora 15:45.

Kjo do të jetë e vetmja miqësore, pasi ajo e mundshmja që diskutohej, ndaj SHBA-ve, nuk do të zhvillohet.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat, ndërsa për çdo ndryshim eventual do t’iu njoftojmë me kohë.

/GazetaBlic/

01/19/2021 17:46

“Supermeni” i futbollit kosovar, brenda 24 orëve prezantohet te dy skuadra