Showtime

Kohë pandemie, Mozzik qëndron në mal

03/20/2020 22:22
nga:M K

Mozzik përveç muzikës ka treguar se ka edhe një pasion hiking-un dhe qëndrimin në natyrë.

Të paktën këtë e ka dëshmuar në postimet që bën në Instagram përmes të cilave tregon se sa herë që ka kohë të lirë ai e praktikon ecjen dhe eksplorimin vendeve të ndryshme malore në Kosovë, shkruan Indeksonline, përcjell GazetaBlic.

Edhe këtë kohë kur bota po lufton ndaj pandemisë globale COVID-19, reperi ferizajas ka qëndruar në natyrë nga ku ka sjellur edhe disa postime.

Ndryshe, reperi i famshëm kohë më parë ka publikuar këngën “Auf Ëiedersehen”, këngë kjo mjaft e suksesshme dhe deri më tani ka arritur mbi 16 milionë klikime në kanalin Youtube.

05/24/2020 13:07

Me vajzën në prehër, Mozzik uron festën e Fitër Bajramit