Sporti

“Knock-Out” për dy minuta, thjeshtësia e Suarez dhe magjia e Messit shuajnë shpresat e Atleticos

04/06/2019 22:35
nga:M K

Barcelona më në fund ka shënuar golin e epërsisë.

Madje për dy minuta shënoi dy herë. Fillimisht realizoi Suarez, para se Messi të vazhdojë me të bëmat e tij të njohura, shkruan GazetaBlic.

Suarez në të 85-tën, derisa Messi shënoi dy minuta më vonë.

Sipas të gjitha gjasave, tashmë gjithçka ka përfunduar sa i përket këtij dueli.

Më poshtë të dy golat:

GOLI I SUAREZ

MESSI

/GazetaBlic/

08/23/2019 01:58

Ekskluzive || Arrihet koalicioni i dytë parazgjedhor: Nisma e AKR shkojnë bashkë në zgjedhje!