Showtime

Ky djali këtu do ju shkrijë së qeshuri, shikoni se çka iu bënë disa personave përderisa rrinë në telefon (Video)

09/13/2017 16:37
nga:F.B

Disa djem kanë gjetur një metodë jo fort të mirë që të tallen me personat të cilët qëndrojnë në telefon, shkruan Gazeta Blic.

Ata kanë gjetur si metodë të bërtasin, apo edhe të gjuajnë me gjësende të tjera personat të cilët qëndrojnë në telefon përderisa janë duke pritur në semafor.

Ngjarja sipas publikuesit të videos ka ndodhur në Londër të Anglisë, dhe deri më tani ka marrë mbi 100 mijë shikime për as 48 orë sa është publikuar. / © GazetaBlic /

Kjo është video:

06/13/2018 22:50

Zbulohet sëmundja e tmerrshme, që vjen nga celulari