Showtime

Kjo vogëlushe në foto është një deputete e Kosovës, e njihni?

12/21/2017 22:36
nga:E Sh

Është ndër deputetet më të zonja nga radhët e PDK-së, shkruan Gazeta Blic.

Bëhet fjalë për Blerta Deliun Kodra e cila përveç angazhimeve politike është aktive edhe në rrjetet sociale më të frekuentuara, ku publikon fotografi vazhdimisht.

Ajo e fundit që na ka tërheq vëmendjen është imazhi i shpërndarë gjatë kohës kur ishte fëmijë së bashku me motrën e saj.

Siç duket deputetja Kodra është rikthyer në kohë dhe ndjen mall për kohën kur ishte e vogël.

#missthattime #siblings

A post shared by Blerta Deliu (@blertadeliu.official) on

Duhet theksuar se Blerta para se të bëhej pjesë e politikës, me profesion ishte aktore e cila luajti disa role në filma dhe teatër. Në të shumten e imazheve duket tejet elegante dhe shumë në formë./GazetaBlic.

 

12/11/2018 20:24

Sot mjaft serioze në punën e saj, por deputetja kosovare dikur paska qenë aktore dhe ne nuk e kemi ditur!