Showtime

Kjo video e Xhensilës do ju shkrij, kështu fillon viti për të (VIDEO)

01/01/2018 19:27
nga:E Sh

Xhensila Myrtezaj cilësohet këngëtarja më e bukur shqiptare me pamjen e mrekullueshme që ka, shkruan Gazeta Blic.

Edhe ky viti që lëmë pas ka qenë mjaft i suksesshëm dhe më i vecantë për të duke e kurorëzuar dashurinë e kahmotshme me martesë me aktorin e njohur, Bes Kallaku, dasma e të cilëve bëri bujë të madhe në rrjetet sociale.

E si dhuratë për të dashurin Xhensila ia kishte dedikuar një këngë në dasmën e tyre , këngë kjo që filloi të pëlqehej aq shumë ku pak ditë më parë publikoi edhe klipin e këtij projekti.

Në një nga koncertet e fundit të saj, Xhensila e këndoi këngën me mjaft nostalgji e cila edhe shkëmbeu puthje me Besin.

Kjo video ju shkrin zemrën me dashurinë që shfaqin ndaj njëri-tjetrit. Më poshtë mund të ndiqni videon./GazetaBlic.

 

 

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!