Showtime

Kjo video e Cimës për Feron, do t’ua ndreq ditën

05/23/2019 08:42
nga:Natyra

Humoristi i njohur shqiptar Rasim Thaçi njihet për humoret e tij që çdoherë na bën me qesh, shkruan GazetaBlic.

Ai shpeshherë publikon video në rrjete sociale dhe pjesë e humorit të tij bëhen edhe fytyra të njohura publike.

Kësaj herë siç duket radhën e kishte këngëtari Fero.

Se për çka bëhet fjalë, shikojeni videon:

/GazetaBlic.

 

08/01/2019 21:17

Fero “shet” mend në mes të Tetovës, provokon reperin Samm