Showtime

Kjo vajzë ka vendosur t’ju çmendë me gjoks e të pasme

01/07/2018 17:26
nga:M H

Tashmë seks simboli Kim Kardashian e njohur në botë për format e saj bombastike, duke se është bërë pjesë e së shkuarës pasi kurorën synon ta marrë dikush tjetër.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko mendon se i përmbush të gjitha kriteret.

22-vjeçarja e sfidon Kimin dhe me shumë të drejtë, pasi ajo është një bombë e vërtetë.

Këtë më së miri e dëshmojnë këto imazhe tejet seksi e provokuese.

 

 

04/16/2018 13:05

Çifti kryen marrëdhënie seksuale në pikë të ditës, në Prishtinë, publikohen edhe pamjet