Cool

Kjo që i ndodhi statujës së Shën Marisë në SHBA pas uraganit shkatërrues do t’iu lë pa fjalë (FOTO)

09/02/2017 13:27
nga:Gazeta Blic

Teksa uragani Harvey godiste Corpus Christin në Texas të martën mbrëma, një shkëndijë elektrike shkaktoi një zjarr i cili dogji krejt pronën e një familje vendase, duke shkatërruar gjithçka, përveç njërës: një statujë të vogël të Virgjëreshës Mary.

Jesus Rojas Jr dhe familja e tij kishin ikur nga Robstoun para ardhjes së uraganit, i cili mbërriti në brigje me një forcë të shkallës 4, duke sjellë me vete erëra të frikshme.

Kur u kthye në shtëpi, familja gjeti gjithçka të rrafshuar. Në këmbë qëndronte vetëm statujëza e Virgjëreshës.

06/25/2018 20:48

Këto janë ‘kërkesat specifike’ të SHBA-së për Kim Jong-unin