Showtime

Kjo prezantuese shqiptare bëhet nuse, ja si duket (FOTO)

01/10/2018 11:23
nga:A. R.

Është njëra nga prezantueset më të reja shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Fjala është për bukuroshen nga Shqipëria, Nevina Shtylla e cila ju mahnitë me tiparet e veçanta dhe paraqitjen e saj. Për publikun u bë e njohur që nga pjesëmarrja në spektaklin ‘Kënga Magjike’, në edicionin e 19-të.

Nevina është tejet aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, e disa nga to tërheqin më shumë vëmendjen e shtypit rozë. Në këtë të fundit e veshur me vello, na mahnitë me pamjen unike e që siç duket, është vetëm një reklamë.

Fall into wonder👸🏻 @frida_xhoi_xhei 😍

A post shared by N E V I N A • S H T Y L L A (@nevinashtylla) on

Ndryshe, Nevina Shtylla është prezantuese e emisionit ‘Jo vetëm modë’, në një nga televizionet shqiptare më të shikuara ‘Klan’./GazetaBlic.

 

06/12/2019 21:22

Futbollisti i kombëtares ‘ngacmon’ moderatoren shqiptare, shikoni si ia kthen ajo