Showtime

Kjo pamje e Engjëllushes nuk do ju pëlqej aspak!

02/28/2018 19:03
nga:A. R.

Engjëllusha Salihu ka filluar të komentohet më shpesh në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.

Përveç që është aktive në projekte muzikore, Engji po merr vëmendjen edhe për pamjen e cila thotë se nuk ka bërë operacione plastike. Megjithatë një imazh i fundit që ka qarkulluar në rrjetet sociale, Engji na shfaqet më ndryshe ngaqë e kemi parë.

Me këtë pamje do i zhgënjej shumë nga fansat e saj.

Në projekte muzikore është mjaft aktive. Tanimë është në përgatitje të projektit më të ri ‘Fustani i bardhë’. /GazetaBlic./

08/06/2020 22:53

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha: Na ka marrë malli për dasma