Showtime

Kjo modele më shumë publikon foto për të rritur, sesa foto si modele

03/11/2018 15:54
nga:F.B

Ajo është një nga modelet më të përfolura të ‘PlayBoy’, shkruan GazetaBlic.

Dhe Lindsey Pelas, e cila filloi karrierën e saj të modelimit gjatë vitit 2013-të, atëherë kur bëri disa foto sesione për PlayBoy – vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.

26-vjeçarja, nga Louisiana në rrjetin social “Instagram”, aty ku ndiqet nga plotë 7 milion ndjekës – ka publikuar një fotografi ku shihet më se provokuese.

Pothuajse e tëra e zhveshur, Pelas në fotografinë e publikuar shihet teksa është treguar e përmbajtur duke vendosur duart mbi gjoksin e saj përderisa nuk kishte veshur asgjë në pjesën e sipërme të trupit, shkruan GazetaBlic.

E në pjesën e poshtme ajo mbante brekë me ngjyrë të zezë dhe ato i kishte ndgritur deri në atë nivel sa mbajtëset e tyre e kishin kaluar edhe belin e saj.

© LindseyPelas [instagram]

“#Polaroid” është fjalia e vetme që modelja amerikane e kishte vënë si përshkrim, bashkëngjitur në fotografi.

© GazetaBlic ShowTime | Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

03/01/2018 09:24

Kur temperaturat janë në minus, kjo bombë nga Kalifornia i çon në plus (Foto)