Showtime

Kjo modele lë në hije edhe Kim Kardashian (Foto)

03/14/2018 17:06
nga:L I

Bukuroshja e njohur Anastasia Kvitko vazhdon të provokojë pa ndalë, shkruan GazetaBlic.

Kvitko, e cila njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar se ka një trup për çdo lëvdatë.

Në çdo paraqitje të saj nuk mungon ekspozimi i tepërt i linjave trupore për të cilat dhe mburret bukuroshja ruse.

Kujtojmë se Kvitko ka pas vetës mbi 7.8 milionë ndjekës në Instagram, dhe kjo falë paraqitjeve të saj “bombastike”.

© Anastasiya Kvitko [Instagram]
© Anastasiya Kvitko [Instagram]

03/22/2018 09:35

Emily ju çoroditë me mëngjes! Vjen me një pozë nudo, “E bëra për burrin” (Foto)