Showtime

Kjo këngëtare po kërkohet me të madhe nëpër dasma (Foto)

03/20/2017 20:26
nga:N S

Nëse më parë atë e kemi parë duke kënduar nëpër ahengje të ndryshme, kësaj radhe nuk do ta shihni më kështu
Këngëtarja Xhemile Veselaj, e njohur për këngët e saja dhe interpretimin live, është bërë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara nëpër dasma.

Kështu kanë bërë të ditur burime shumë të afërta me këngëtaren, e cila njëherit është edhe këngëtarja më e përfolur në Kosovë.

Xhemilja njihet për performancat e saja live ku këndon rreth 2-3 orë nëpër dasma.