Lajme

Kjo ishte shkalla dhe epiqendra e tërmetit në Kosovë

01/15/2020 18:03
nga:B. D

Një tërmet ka goditur Kosovën para pak minutave.

Sipas Earthquake EU, tërmeti ishte me magnitudë 4.3 rihter në Leposaviq.

Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë në komunat përreth.

01/20/2020 23:03

Adriatik Kelmendi: Fakte nga marrëveshja “Lufthansa” për fluturimet Prishtinë – Beograd