Showtime

Kjo ishte paraqitja e fundit në televizion e aktorit Hasan Gashi (Video)

01/09/2017 16:50
nga:R A

Aktori i njohur Hasan Gashi i cili ndërroi jetë dje, nuk kishte ende një muaj që ishte prezent në një emision argëtues.

Ai më 25 dhjetor ishte mysafirë në emisionin “Kojshia Shoë” bashkë edhe me kolegun e tij Rasim Thaçin – Cima dhe  këngëtarët “Vëllëzërit Mziu”, shkruan “Magazina.al”

Në këtë emision aktori dukej në gjendje mjaft të mirë, ndërsa vdekja e tij dje ka habitur të gjithë.

I ndjeri është varrosur sot në ora 14:00 në varrezat e Prishtinës në lagjen Dragodan.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat