Sporti

Kjo ishte festa e çmendur e Juventusit pasi eliminuan Barcelonën (FOTO)

04/19/2017 23:12
nga:Gazeta Blic

Lojtarët e Juventusit janë duke e festuar kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Juventus ka mposhtur Barcelonën me rezultat të përgjithshëm 3:0, për ta eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Kësaj fitoreje i janë gëzuar lojtarët e Juventusit, të cilët kanë festuar në fushë dhe në zhveshtore.


 

06/22/2018 13:00

Samuel: Nuk do të befasohesha nëse ndodh shkëmbimi Icardi-Higuian