Showtime

Kjo gazetare bukuroshe është bashkëshortja e Dardan Gashit, ja ku punon ajo tani (Foto)

09/13/2017 14:35
nga:N S

Ndonëse nuk bën pjesë në koalicionin qeverisës, Dardan Gashi ka marrë dy pozita të rëndësishme në qeverinë e Ramush Haradinajt.

Gashi përveç se do të jetë zëvendëskryeministër do të udhëheq edhe me Ministrinë e Diasporës.

Përveç politikës, Dardan Gashi ka pasur një jetë personale mjaft dinamike, ai ishte ndarë nga bashkëshortja e tij austriake Ingrid Steiner, me të cilën kishte dy djem, për tu martuar me ish gazetaren e njohur të KTV’së, Jehona Bajrami.

Bajrami tani do të jetë moderator e lajmeve në Klan Kosova, shkruan Periskopi.

Edhe pse me një diferencë të theksuar në moshë, Jehona dhe Dardani tani kanë ndërtuar një jetë së bashku, ku edhe janë prindër të një djali.

07/13/2018 19:16

Gashi: Jemi në një vijë me partnerët e koalicionit – ftoj opozitën të bëhen pjesë e procesit