Showtime

Kjo fotografi flet shumë për lidhjen e Bleros me Afronën (FOTO)

03/12/2018 19:32
nga:L I

Këto ditë lajmi për ndarjen e Bleros me Afronën bëri bujë në media, shkruan GazetaBlic.

Ishte Blero ai që dha detaje më shumë rreth kësaj ndarje!

Madje në njërën nga postimet që bëri ishte se në jetën e tij i vetmi person që kishte rëndësi për të ishte Tara, ndërsa nga ana tjetër as Afrona nuk la mangut pa reaguar përmes rrjeteve sociale.

Por, siç edhe bëjnë zakonisht, çifti shumë shpejt la anash gjithçcka dhe u shfaqen së bashku.

E për ta vulosur çdo gjë është dhe postimi i fundit i Afronës, e cila ka publikuar një fotografi së bashku me Bleron.


Sa i përket projekteve muzikore Blero është mjaft aktiv, madje është mjaft i kërkuar për koncerte si brenda por edhe jashtë vendit./GazetaBlic

08/09/2020 09:11

Blero me dedikim emocional për Afronën me rastin e ditëlindjes: Jam me fat që të kam takuar