Showtime

Kjo fotografi e Luana Vjollcës flet shumë (FOTO)

02/13/2018 21:25
nga:L I

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun e saj, shkruan GazetaBlic.

Llogaria e saj në Instagram numëron mbi 1 milion ndjekës për të cilët bukuroshja nga Tirana nuk heziton të publikojë fotografi të ndryshme.

Edhe në atë të fundit ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë. E rregulluar deri në detaj Luana po shkëlqen.

💜

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Kujtojmë se ajo këto ditë udhëtoi drejt maleve të Zvicrës së bashku me Marinën dhe Getin për tu relaksuar pak.

Ndërsa flitet se ajo dhe Krenari tashmë janë ndarë, pasi Luana as nuk e ndjek më atë në rrjetet sociale.

Projekti i saj i fundit mbetet ai me titull “Benzina” i lansuar para shtatë muajve i cili ka arritur afro 3 milionë klikime./GazetaBlic

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat