Showtime

Kjo foto e Adelina Berishës do t’ua bën mbrëmjen me të bukur!

05/05/2019 21:10
nga:N S

Adelina Berisha nuk është se ndan imazhe të shumta me ndjekësit, shkruan GazetaBlic.

Por kur ajo publikon shfaqet e mahnitshme. E ketë e ka bërë edhe në postimin e fundit.

Këngëtarja, ka postuar një foto e veshur me shumë stil e cila është shfaqur joshëse.

Ajo shihet e veshur ne të zeza, ku ka ekspozuar gjoksin dhe të pasmet duke marrë një pozë provokuese para kamerës.

Adelina, ka marrë  komente të shumta pozitive nga fansat.

Ndryshe, projekti i fundit i Adelina Berishes është ‘Gabim i bukur‘, që ka arritur 2 milionë shikime në YouTube./GazetaBlic/

09/09/2020 22:15

Egzon Mjeku dhe Adelina Berisha kapin milionëshin e parë me këngën “Tradhtare”