Showtime

Kjo është vetura super luksoze dhe e shtrenjtë që vozitë Ganimete Musliu!

09/04/2019 16:52
nga:N S

Deputetja e Kuvendit të Kosovës njëherësh edhe anetarja e PDK-së, Ganimete Musliu  jeton një jetë luksoze.

Ganimete Musliu e mban nën kontroll jetën e saj private dhe shumë pak dimë për të, por ne sapo zbuluam se ajo qenka adhuruese e veturave të bukura dhe njëkohësisht të shtrenjta, shkruan GazetaBlic.

Deputetja, vozit modellin e fundit të veturës ‘SEAT Arona‘. Çmimi i saj i cili sillet rreth 20 mijë eurove.

GazetaBlic ua sjell fotot e veturës së deputetes.

 

Ndryshe, Musliu merr pjesë në debate të ndryshme, krahas këtyre mund ta shohim edhe në Kuvendin e Kosovës.

/GazetaBlic/

08/31/2020 22:45

Në foton pranë detit tregoi pak si shumë, ja çka i shkruan Leonora Ganimete Musliut