Showtime

Kjo është vajza bukuroshe e Shkumbin Kryeziut dhe Mimoza Mustafes!

04/17/2019 18:56
nga:N S

Këngëtari i mirë njohur i estradës shqiptare Shkumbin Kryeziu ka publikuar një foto të vajzës së tij, shkruan GazetaBlic.

Ai i ka uruar ditëlindjen me imazhin e ndarë me ndjekësit e tij në ‘Instagram‘.

‘Bija ime gëzuar ditlindjen e 20 të,Zoti të bekoftë’, ka shkruar ai në foto.

Përndryshe, këngëtari paska një vajzë shumë bukur.

Shikoni imazhin:

/GazetaBlic./