Showtime

Kjo është shuma që do ta shpenzojnë Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez për martesën e tyre

02/18/2020 13:38
nga:L I

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez pas shumë vitesh në lidhje, kanë vendosur ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Çifti si duket kanë vendosur që në ahengun e tyre të shpenzojnë tre milionë dollarë dhe priten të ftohen mijëra persona.

Sipas revistës “Life and Style”, martesa pritet të bëhet këtë verë.

Ndërsa dy vite më parë, Alex Rodriguez i propozoi fejesë këngëtares pikërisht për ditëlindje, ku kishte zgjedhur një vend bregdetar për të befasuar J.Lo.

/GazetaBlic