Showtime

Kjo është shuma marramendëse që fiton çdo muaj ‘krimineli’ më i bukur në botë

11/06/2017 09:38
nga:N S

Jeremy Meeks u bë i famshëm nga një fotografi e publikuar nga policia, e cila arriti të bëhej virale në internet dhe bëri që ai të nënshkruante kontratë si model.

U arrestua për posedim të armëmbajtjes pa leje dhe aktivitet kriminel në rrugë, por tani është në lidhje me trashëgimtaren Chloe Green dhe fiton rreth 10 mijë dollarë në muaj.

 

TMZ tregoi se këto janë paratë e deklaruara, pasi ai në të vërtetë arrin rreth 1 milionë dollarë vetëm prej kontratave me agjenci të njohura.

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!