Showtime

Kjo është shqiptarja Iris Shala, seksbomba që duhet ta njihni (Foto/Video+18)

10/12/2017 21:14
nga:SH. L

Ajo është Iris Shala, modelja 22 -vjeçare nga Prishtina, që jeton në Graz.


Irisi u zgjodh “Playmate July 2013”, titull që e jep revista për meshkuj “Playboy”.

Tashmë ajo është shndërruar në një nga trajnerët personale më të kërkuara të fitnesit në Austri. Iris është e njohur gjithashtu edhe nga një rol që ajo ka luajtur në serialin e njohur gjerman “Anna und die Liebe” (Anna dhe dashuria).

Në Austri ajo ka fituar vendin e tetë në një garë për top-modelen më të mirë.

Në biografinë e saj shkruan se është e lindur më 10 gusht të vitit 1990 në Prishtinë.