Kjo është renditja tabelare në grupin A pas ndeshjes ‘Kosovë – Çeki’

Kosova ka shënuar fitore të madhe ndaj Çekisë me rezultat 2-1. Tashmë kombëtarja jonë ka kaluar në vendin e parë në grup, me dy pikë më shumë sesa Anglia dhe Çekia, shkruan GazetaBlic. Një fitore kjo që na mban gjallë shpresat për kualifikim tutje, derisa tani me vëmendje do të jemi te ndeshjet e së … Continue reading Kjo është renditja tabelare në grupin A pas ndeshjes ‘Kosovë – Çeki’