Sporti

Kjo është renditja më e fundit në garën për ‘Këpucën e Artë’ (FOTO)

03/06/2017 00:01
nga:Gazeta Blic

Lionel Messi vazhdon t’i prijë listës për Këpucën e Artë të Evropës.

Me 23 gola të shënuara, që llogariten 46 pikë, argjentinasi lë pas Belottin e Torinos, Aubameyangin e Dortmundit dhe Cavanin e PSG-së.

Në listën e top 6, mungon Cristiano Ronaldo, që nuk u paraqit në ndeshjen e fundit që Real Madrid e mposhti Eibarin në udhëtim 1:4.

06/19/2018 11:55

Messi apo Ronaldo ? Ja cilin e pëlqen më shumë Erdogan