Showtime

Kjo është prezantuesja më joshëse e sportit në Kosovë (FOTO)

01/13/2018 13:25
nga:E Sh

Kanë kaluar një dekadë që kur Arbnora Ademaj kishte fituar kurorën e Miss Pejës, epitet të cilin e zotëron edhe në ditët e sotme,  shkruan Gazeta Blic.

Ajo shquhet për linjat trupore perfekte madje këto i ka fituar gjatë punës së vazhdueshme që ajo bënë në palestër. Padyshim që me forma të tilla.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme duke mos munguar ato seksi, dhe tejet provokuese.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi ‘hot’ të saj.

Ndryshe, Arbnora cilësohet prezantuesja më seksi në Kosovë. Ajo është e pranishme në emisionin ‘Sport Plus’, në televizionin publik të Kosovës./GazetaBlic.

 

04/20/2018 10:01

E pabesueshme! Kur të lexoni këtë studim, me siguri s’do bëni më selfie!