Showtime

Kjo është këngëtarja shqiptare, e cila mendonte se Isa Mustafa është këngëtar (FOTO)

01/04/2018 17:41
nga:E Sh

Këngëtarja shqiptare Anita Latifi nuk është edhe aq e njohur për publikun shqiptar, shkruan Gazeta Blic.

Ajo ka lindur në Gjermani e cila edhe aktualisht vepron, gjatë një kohe kur ishte në Kosovë ishte e pranishme në emisione të ndryshme e njërin nga ta ‘N’kosovë show’, ku edhe provokohej me pyetje nga prezantuesi i njohur, Shpëtim Desku.

Në disa nga pyetjet , prezantuesi e pyeti për këngëtaret duke i përzier me politikanët por që këngëtarja nuk njihte artistët më të suksesshëm. E në pyetjen e fundit i tha se a njef këngëtarin,  Isa Mustafa për një moment këngëtarja tha se mos kërcen ‘Belly Dance’.

Pyetjet ishin tejet provokuese duke i shndrruar politikanët në këngëtarë dhe anasjelltas. Më poshtë mund të ndiqni intervistën më qesharake që keni dëgjuar në minutat e fundit./GazetaBlic.

05/31/2018 22:40

Politikanët shkelin ligjin për duhanin