Lajme

Kjo është familja e Fadil Vokrrit, bashkëshortja, djemtë dhe vajza

06/09/2018 14:26
nga:Gazeta Blic

Sot ndërroj jetë nga një sulm në zemër, legjenda e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Kosova sot përjetoj një humbje të madhe me vdekjen e tij, e sigurisht që më keq mbetën familja e tij, bashkëshortja, djemtë dhe vajza e tij.

I ndjeri pas vetës la bashkëshorten Editën dhe tre fëmijët, djemtë Gramozin e Albertin dhe vajzën Albanën.

Në fotot më poshtë njihuni me bashkëshorten, djemtë dhe vajzën e vetme.

06/23/2020 17:21

Ministrja Dumoshi shpalos arsyen e “vonesës” në ndërtimin e skulpturës së Fadil Vokrrit