Showtime

Kjo është befasia që ‘Youtube’ i bëri Dua Lipës (FOTO)

02/19/2018 16:26
nga:L I

Dua Lipa dita-ditës po ngjet shkallët e suksesit anembanë botës.

Ajo ka arritur tashmë të bëhet pjesë e eventeve më prestigjioze dhe të klasifikohet në krye të top listave. Këngëtarja kosovare ka marrë sot një befasi të këndshme.

Rrugës për në Brit Awards, ku ajo është e nominuar në 5 nominime, Dua ka hasur në një billboard ku shihej fotografia e saj në katër anët.

https://www.instagram.com/p/BfYG-qJlsRH/?hl=en&taken-by=dualipa

Dua është emocionuar tej mase dhe këtë ndjenjë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram. Ajo ka falendëruar kanalin ‘Youtube’, i cili këtë dhuratë e ka bërë me rastin e 1 miliard klikimeve që ka marrë Dua me këngën ‘New Rules’

08/04/2020 21:06

Dua Lipa reagon pas zjarrit në Beirut, kërkon dorëheqjen e Donald Trump: Ky njeri është shaka