Showtime

Kimit sa nuk i ‘shpërthen’ gjoksi, kaq të ngushtë e ka veshur bluzën

07/07/2020 22:58
nga:N S

Kim Kardashian, arrin marrë vëmendje edhe orët e vona.

Ajo sapo ka postuar një foto provokative, shkruan portali GazetaBlic.

E veshur me një bluzë të shkurtër ka ekspozuar gjoksin.

Kim, flokët i kishte kapur vendosur edhe makijazh. Zeshkania, mori pëlqime dhe komente të shumta nga një numër i madh ndjekësish në Instagram.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

/GazetaBlic/

07/07/2020 17:09

Kështu dukej Kim Kardashian kur nuk kishte asnjë ndërhyrje