Showtime

Kim shfaq pasuritë trupore me veshje lëkure, në një ndejë me Kanye dhe Kourtney

07/11/2019 16:33
nga:N S

Kim Kardashian ishte nisur për ne Craig’s West Hollywood, bashkë me bashkëshortin e saj Kanye West dhe motrën Kourtney.

38 vjeçarja, kishte zgjedhur një veshje lekure me ngjyrë të zezë. Kim kishte theksuar çdo detai të trupit me këtë veshje.

Kanye kishte kombinuar veshjet ai kishte zgjedhur një xhemper të zi dhe pantallona të gjëra së bashku me një palë atlete.

Kim, vendosur kishte edhe makijazh të errët flokët e saj të shkurtëra i kishte lënë të drejta, ajo perfeksionoi dukjen me një palë take.

Kourtney, veshur kishte një këmishë të zezë, të shoqëruar me pantallona të zeza të zbukuruara dhe një rrip ngjyrë vjollce./Indeksonline