Showtime

Kim Kardashian tregon të pasmet ‘bombë’ në plazhin e Meksikës

01/15/2020 13:34
nga:N S

Kim  Kardashian, u fotografua në plazhet e Meksikës duke shfaqur të pasmet në bikine.

39-vjeçarja, u pa nga plazheve piktoreske të Meksikës ndërsa po bënte fotografi në bikine  të bardhë dhe tregonte pasuritë e saj më të mira, shkruan DailyMail përcjellë GazetaBlic.

Para se shkonte në fushë basketbolli me burrin Kanye West, Kim bëri një udhëtim në plazhet e Cabo San Lucas, Meksikë.

Ajo dukej se po shijonte kohën në diell pasi pushoi fundjavën për të kaluar kohë me miqtë, megjithëse Kim e ka bërë shumë të qartë se ajo pëlqen të kalojë kohë me familjen e saj, Kanye dhe katër fëmijët nuk ishin askund.

Motra më e njohur e Kardashian tregoi një stomak të sheshtë dhe krahë të tonifikuar, një produkt i stërvitjeve të saj intensive dhe ngrënies së pastër.

Së pari, Kim mund të shihet duke u përgatitur për të bërë disa foto ndërsa ishte ulur në rërë dhe mbante një aparat fotografik drejt vendit ku dëshironte të fotografohej. Ajo kishte veshur bikine të përshtatshme për trupin. Gjithashtu mbante syze dielli të vogla të zeza në sy, një prirje të modës së fundit dhe një bishtalec të hijshme poshtë shpinës.

/GazetaBlic/

07/07/2020 22:58

Kimit sa nuk i ‘shpërthen’ gjoksi, kaq të ngushtë e ka veshur bluzën