Showtime

Kim Kardashian merr vëmendjen me paraqitjen në të brendshme në rezidencën e saj

05/23/2020 09:12
nga:L I

Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mungon palestra.

Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë gjë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat shfaqet me rroba-banje në palestër.

https://www.instagram.com/p/CAfr9K0gXEo/?igshid=7t734udlwmvz

Kim thotë se kështu ushtrohet gjatë karantinës dhe natyrisht që ky veprim i saj mori vëmendje sërish.