Showtime

Kim Kardashian ju përvëlon me paraqitjen për revistën “Elle” (FOTO)

03/13/2018 16:29
nga:L I

Këto vitet e fundit kanë qenë shumë intensive për Kim Kardashian.

Krahas asaj që ka arritur shumë suksese në karrierë, ajo ka punuar edhe në jetën familjare ku tashmë është bashkëshorte dhe nënë e tre fëmijëve.

Tashmë Kim Kardashian do të jetë pjesë e kopertinës së revistës ELLE për muajin prill, duke folur më shumë për fëmijën e tretë dhe karrierën e saj.

Madje ajo ka folur edhe për planet e saj për të ardhmen e saj në botën e televizionit.

Për fund, Kim në fotografitë e realizuara dukej më tepër se seksi, ajo dukej “përvëluese”.

06/19/2018 20:48

Vetëm me një këmishë dhe mund të dukeni si Kim Kardashian