Showtime

Kim Kardashian akuzohet për kopjim

07/11/2018 20:11
nga:N S

Ajo është krahasuar shpesh me Kim Kardashian, për shkak të formave të saj trupore.

Por, Lauren Goodger tani ka akuzuar yllin televiziv për kopjimin e stilit, shkruan Daily Mail.

Kim, është e njohur për veshjen e saj çdo herë mahnitesë por kesaj radhe ajo është zenë në kopjim.

Ylli 31-vjeçar i “TOWIE” ka publikuar disa imazhe krahasuese në “Instagram”, ku të dyja bukuroshet shihen duke pozuar me veshje përafërsisht të njëjta.

“Unë e vesha e para”, ka shkruar ajo sipër fotove.

10/05/2018 23:03

Kim Kardashian nuk është ‘normal’, hap këmbët dhe fotografohet nga afër në të brendshme