Showtime

Kida sjell poza atraktive në bikine gjatë pushimeve në Dhërmi

06/30/2020 16:21
nga:L I

Duke qenë se ende mirë nuk kanë filluar me koncerte, artistë po shfrytëzojnë kohën e lirë për pushime në jug të Shqipërisë, shkruan GazetaBlic.

Edhe Kida gjithashtu ka udhëtuar drejt jugut, saktësisht Dhërmiut për ca ditë relaksi.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur në bikini ngjyrë të zezë, ndërsa ka nxjerrë në pah linjat trupore.

Sa i përket projekteve në muzikë, këngëtarja tashmë ka konfirmuar duetin me Mozzik i cili do të lansohet këtë javë, më datë 3 korrik.

Ndonëse nuk kanë dhënë detaje për të, por tashmë xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe dyshja janë shprehur se padyshim do jetë një hit i radhës për ta.