Showtime

Kida nis pushimet në Budva, sjell poza tërheqëse dhe plot stil nga atje

07/16/2020 15:58
nga:L I

Kida ka disa ditë që ka nisur pushimet, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja e cila ditë më parë lansoi projektin e ri tashmë ka nisur pushimet verore Budva.

Nga atje këngëtarja e cila numëron disa hite po sjell fotografi nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka realizuar një set fotosh, ndërsa shfaqet e veshur me bikini të kuqe, teksa ka theksuar linjat trupore.

“PP” mban titullin projektin i ri i cili erdhi në bashkëpunim me Mozzikun dhe u prit majft mirë nga publiku ku deri tani numëron mbi 13 milionë klikime në Youtube.

/GazetaBlic