Showtime

Kida na tregon buzët plot botoks? (Video)

09/13/2017 22:18
nga:F.B

Ajo sapo është kthyer nga pushimet ku vazhdimisht kishte treguar trupin e saj seksi

Por, më tu kthyer duket se Kida ka investuar pak në buzët e saj.

Ajo ka postuar një video në InstaStory ku shihen vetëm buzët e saj dhe dukshëm janë më të fryra, pra me botoks.

Kida, është duke shijuar sukseset e saj të verës ku ka qenë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara në skenë.