Showtime

Kida e mrekullueshme në të kuqe!

02/28/2018 17:14
nga:A. R.

Këngëtarja e njohur Kida gjithnjë shfaqet me plotë stil, shkruan Gazeta Blic.

Këtë po e dëshmon çdoherë e më shumë, e sidomos në këto paraqitjet e fundit. Në rrjetet sociale poashtu është mjaft aktive, në të cilën nuk lë ditë pa publikuar imazhe të llojllojshme.

E në këtë të fundit me një bluzë të kuqe duket e mrekullueshme. Shikojeni imazhin dhe binduni..

Ndryshe, ajo tanimë po shijon çdo sukses të këngëve të saj e veçanërisht me këtë të fundit ‘Ti’, që për pak kohë kap një milionëshin e klikimeve.

Si njëra ndër këngëtaret më të reja ka arritur të pëlqehet dhe të admirohet mjaft shumë nga publiku kosovar. /GazetaBlic./

 

 

 

 

03/23/2020 10:01

Pamje prekëse, gjyshi me koronavirus detyrohet ta sheh nipin për herë të parë nga dritarja