Showtime

Kida dhe Mozzik bëjnë veprimin e papritur, çka po kurdisin dyshja?

06/10/2020 15:51
nga:N S

Mozzik dhe Kida më sa duket janë në përgatitje të bashkëpunimit të radhës.

Ishte këngëtarja e cila ka postuar një imazh të reperit në Instagramin e saj, shkruan portali GazetaBlic.

Por jo vetëm Kida, edhe Mozzik ka postuar një fotografi të Kidës.

Ata nuk kanë treguar se për çka bëhet fjalë.

/GazetaBlic/

09/29/2020 17:11

Mozzik ka ditëlindjen, Kida ka një urim special për të