Showtime

Kida arrin 1 milionë pa i bërë 24 orë, falënderon fansat duke pozuar pa reçipeta

09/02/2020 19:58
nga:N S

Kida ka arritur 1 milionë shikime me projektin e publikuar mbrëmë.

Ajo lansoj me videoklip, këngën e cila pa bërë 24 orëshin arriti milionëshin, shkruan GazetaBlic.

Kida me një postim në Instagram duke publikuar dy fotografi u shfaq provokative veshur me fustan të hapur dhe pa reçipeta.

Ajo falënderoi të gjithë për arritjen e 1 milionë shikimeve për kaq pak orë.

‘Wuuu 1M #Edhesa Faleminderit’, ka shkruar Kida.

View this post on Instagram

Wuuu 1M #Edhesa Faleminderit❤️

A post shared by KIDA (@kida) on

/GazetaBlic/

 

09/29/2020 17:11

Mozzik ka ditëlindjen, Kida ka një urim special për të