Showtime

Khole Kardashian shfaqë vajzën e saj dhe kushërirat, teksa festojnë ditëlindjen e gjyshes

07/21/2019 16:12
nga:Y Ramadani

Mbrëmë Khole Kardashian ka publikuar disa foto të vajzës dhe kushërirave të saja, ku shihen duke festuar ditëlindjen e gjyshes së tyre, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, pavarësisht se dita ishte e gjyshës së saj, fëmijët e Khole-s ishin që morën vëmendjen e asaj dite.

Ndryshe, familja Kardashian feston ditlindjen e 85-t të Merjemes

Kurse ajo u prit me një surprizë shumë të mirë, me një tortë të madhe e të shijshme të zbukuruar me fruta, vendosjen e tryezës me ngjyrë pluhur.

Në këtë festë ishin Kim Kardashian e vajza e saj Stormi Webster, Kendall, Kourtney dhe vajza Penelope e biri Reign Disick.

/GazetaBlic/.