Sporti

Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen Prishtina – APOEL

10/23/2019 18:46
nga:M K

Prishtina e pret Apoel Nicosian me fillim nga ora 19:00 në ndeshjen e xhiros së parë të grupit C në FIBA Europe Cup.

Kryeqytetasit do të synojnë fitoren e parë dhe nismën e mbarë të kompeticionit në të cilin synojnë të arrijnë sa më lartë që është e mundshme, shkruan GazetaBlic.

Ka mbetur edhe një çerek ore deri në fillim të ndeshjes, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe linku i ndeshjes:

/GazetaBlic/

08/04/2020 23:39

FC Prishtina sqarohet për opinionin, tregon arsyen e testimit për koronavirus