Sporti

Këtu mund ta shikoni LIVE meçin: Fury – Schwarz

06/14/2019 23:06
nga:M K

Tuson Fury rikthehet sonte në ring.

Pas barazimit me Deontay Wilder, Fury do ta ketë një tjetër test të rëndësishëm, shkruan GazetaBlic.

“Bisha” e peshave të rënda, përballë do ta ketë Tom Shwarz, në një duel që pritet të jetë më i zjarrtë se kurrë.

Sipas kohës tonë lokale, meçi fillon mes orës 04:00 dhe 05:00 të ditës së shtunë, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Në linkun e mëposhtëm mund ta ndiqni edhe duelin.

KËTU

/GazetaBlic/

06/26/2019 23:54

LAJMI I FUNDIT: Juventusi arrin akordin me De Ligt, 12 milionë euro në sezon