Sporti

Këtu mund ta ndiqni LIVE shortin e Ligës së Kombeve

03/03/2020 18:06
nga:M K

Shorti për sezonin e ri të Ligës së Kombeve veçse ka filluar.

Pak para se të fillojë ceremonia e shortit ndërkaq, shtëpia numër një e futbollit evropian e ka kujtuar edicionin e kaluar, gjegjësisht të parin e kësaj gare, shkruan GazetaBlic.

Interesant është fakti se Kosova u përmend si kombëtarja që ka regjistruar fitoren më të lartë, pra atë të arritur në Maltë, 0-5.

Më poshtë e keni edhe LINKU’n ku mund ta ndiqni LIVE këtë ngjarje.

/GazetaBlic/

08/03/2020 19:16

Vendimi i UEFA: Skuadrat me fanella speciale në rikthimin e Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës