Showtime

Këto momente të Adelina Berishës në palestër, do t’iu lënë pa koment!

10/24/2019 10:44
nga:N S

Këngëtarja Adelina Berisha, është njëra nga artistët e estradës e cila njihet për linja të bukura trupore.

Atë shpesh mund ta shohim në palestër e cila nuk iu ndahet ushtrimeve, shkruan GazetaBlic.

Fotografitë që ajo i publikon në rrjete sociale, çdoherë pothuajse e shfaqin të përkryer, për sa i përket aseteve të saj.

Artistja, merr shumë pëlqime dhe komente në imazhet që i poston në ‘Instagram‘, njëra nga arsyet e kësaj është fiziku i Adelina Berishës që arrin ta mbajë në formë, fal palestrës dhe kujdesit ndaj ushqimit.

Më poshtë mund të shihni video kur ajo është në palestër.

Ndryshe, ‘Coco‘, është projekti i fundit nga këngëtarja në bashkëpunim me Egoo.

/GazetaBlic/

 

12/31/2019 09:52

Adelina Berisha ekspozon pak si shumë në fustanin e shkurtër